Pakiet trzech mieszkań, zarabiaj na wynajmieZielona Góra, os. Mazurskie

Pakiet trzech mieszkań, zarabiaj na wynajmieZielona Góra, os. Mazurskie
950 000 złDO NEGOCJACJI
Dane podstawowe:
Cena za m²:7 307,69 zł
Lokalizacja:Zielona Góra
Pow. użytkowa:130 m²
Piętro:3

PAKIET TRZECH MIESZKAŃ NA OSIEDLU MAZURSKIM

Inwestycja 7% zwrotu! Pakiet trzech mieszkań pod wynajem.
Możliwość zakupu tylko trzech mieszkań łącznie, nie ma możliwości kupna jednego, czy dwóch mieszkań oddzielnie.

Blok znajduje się na zamkniętym, bardzo kameralnym niedużym osiedlu otoczonym lasami; jest wyposażony w domofon i windę, która wjeżdża również na ostatnią kondygnację, gdzie znajdują się dwa z oferowanych mieszkań.

Mieszkania przez ostatnie dwa lata (od momentu zakończenia w nich prac remontowych) generowały roczny dochód w wysokości ok. 65 000 – 70 000 zł. Co przy kwocie zakupu 950 000 zł stanowi 7% zwrotu rocznie z inwestycji. Mieszkania obecnie mają podpisane umowy z solidnymi najemcami, nowy nabywca przejmuje gotowy biznes.

Mieszkania nigdy nie stały puste powyżej miesiąca, są bardzo atrakcyjnie urządzone; w przypadku czyjejś rezygnacji, nie powinno być problemu ze znalezieniem nowego najemcy.

Układ mieszkań:
– pierwsze, dwupokojowe (ok. 50 m2) znajduje się na trzecim piętrze; składa się z pokoju z aneksem kuchennym (z wyjściem na balkon), sypialni z szafą w zabudowie, łazienki z bezbrodzikową kabiną prysznicową i szafą w zabudowie, przedpokoju z dużą szafą w zabudowie,
– drugie, dwupokojowe (ok. 50 m2) znajduje się na czwartym piętrze, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni z szafą w zabudowie, łazienki z narożną wanną oraz przedpokoju,
– trzecie, kawalerka (ok. 30 m2) znajduje się na czwartym piętrze; składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z bezbrodzikową kabiną prysznicową oraz przedpokoju.

Wszystkie mają założone ogrzewanie podłogowe, klimatyzację oraz na całej powierzchni rozbudowane oświetlenie LED RGB, co daje niepowtarzalne efekty świetlne.
Wszystkie są wyposażone w sprzęt AGD: płyty ceramiczne, piekarniki, zmywarki, lodówki oraz we wszystkich są założone markowe SMART TV (Samsung 40`, LG 65`, Philips 55`), również wszystkie mieszkania mają dostęp do internetu po WiFi. W mieszkaniach dwupokojowych w sypialniach są szerokie na 200 cm materace, natomiast w kawalerce jest rozkładana kanapa.

Lokalizacja:
Osiedle Mazurskie – kameralna atmosfera jednoklatkowych budynków położonych w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, jednocześnie z bardzo dobrym dostępem komunikacyjnym do centrum miasta i bogatym zapleczem handlowym w okolicy.
Kompozycja osiedla tworząca klimatyczne wewnętrzne dziedzińce z dużą ilością zieleni, a jednocześnie wystarczająca ilość miejsc parkingowych dla wszystkich lokatorów zapewni wysoki standard i wygodę użytkowania.
W niedługim czasie w okolicy planowana jest budowa strefy przemysłowej , co niewątpliwie jeszcze bardziej wpłynie na ich atrakcyjność pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Bezpłatnie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową! Nieodpłatnie pomagamy również w uzyskaniu finansowania na zakup mieszkania.

Michał Poprawski
tel. 726 741 824
mail: michal@premiumnieruchomosci.zgora.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. Kodeksu Cywilnego
Premium Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Opublikowane Mieszkania na sprzedaż – rynek wtórny, SPRZEDAŻ, większe.