Budynek przystosowany do wynajmu lokali mieszkalnychNowa Sól

Budynek przystosowany do wynajmu lokali mieszkalnychNowa Sól
8 000 000 złDO NEGOCJACJI
Dane podstawowe:
Cena za m²:2 177,14 zł
Lokalizacja:Nowa Sól
Pow. użytkowa:3 674,55 m²
Pow. działki:4 527 m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA – WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 089 m2 zabudowana budynkiem o powierzchni 3571,78 m2 usytuowana w Nowej Soli przy ulicy Wincentego Witosa. Nieruchomość położona jest niemal w centrum miasta, a jednocześnie w pobliżu nadodrzańskich terenów rekreacyjnych.

Dodatkowo przedmiotem oferty jest współudział w prawie własności nieruchomości gruntowej o powierzchni 438 m2, zabudowanej budynkiem o powierzchni 70,2 m² – kotłownią.

Dla terenu, gdzie zlokalizowana jest nieruchomość obowiązuje uchwała nr XLVI/419/21 Rady Miejskiej w Nowej Soli z dnia 28 października 2021 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowa Sól obejmującego kwartały zabudowy pomiędzy ulicami: Piłsudskiego, Wyspiańskiego, Boh. Getta i Witosa. Teren oznaczony jest symbolem 16MWU – przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz zabudowa usługowa, przeznaczenie uzupełniające zabudowa garażowa i gospodarcza.

Nieruchomość z przygotowanymi projektami oraz zgodą Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na zmianę sposobu użytkowania budynków na lokale mieszkalne oraz usługowe – zgodnie z dokumentacją.

Nieruchomość gruntowa, o powierzchni 4 089 m² zabudowana budynkiem o powierzchni 3 571,78 m² oraz budynkiem garażowo-gospodarczym o powierzchni 102,77 m².
– budynek o powierzchni 3 571,78 m², czterokondygnacyjny, podpiwniczony, murowany, wykonany w technologii tradycyjnej, po termomodernizacji przeprowadzonej w 2005 roku. Obecnie znajduje się w nim 55 dwupokojowych oraz trzypokojowych lokali mieszkalnych, każdy z nich ma własną kuchnię oraz łazienkę, każdy z nich jest umeblowany. Dodatkowo na każdym piętrze jest wspólna kuchnia (można z niej utworzyć kolejne lokale) oraz ogólnodostępna pralnia.
Obecnie trwają prace w części parteru, zaprojektowane są w niej kolejne mieszkania (siedem), ale tę część można przeznaczyć także na inną działalność.
Dzięki temu, że w części piwnicznej znajdują się okna istnieje możliwość utworzenia kolejnych pomieszczeń mieszkalnych/biur/magazynów.
OBECNIE JEST ON CAŁY WYNAJĘTY DLA PRACOWNIKÓW FIRM I GENERUJE PRZYCHÓD NA POZIOMIE 130 000 ZŁ MIESIĘCZNIE.
– budynek garażowo-gospodarczy, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony.

Na terenie nieruchomości znajduje się duży plac parkingowy.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Michał Poprawski
tel. 726 741 824
mail: michal@premiumnieruchomosci.zgora.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. Kodeksu Cywilnego
Premium Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opublikowane Nieruchomości komercyjne, SPRZEDAŻ.