Zespół budynków z prowadzoną działalnościąNowa Sól

Zespół budynków z prowadzoną działalnościąNowa Sól
11 000 000 złDO NEGOCJACJI
Dane podstawowe:
Cena za m²:1 761,25 zł
Lokalizacja:Nowa Sól
Pow. użytkowa:6 245,56 m²
Pow. działki:6 859 m²

NIEPOWTARZALNA OKAZJA ZAKUPU DOCHODOWEGO BIZNESU
OFERTA BEZPOŚREDNIA – WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Kompleks budynków o łącznej powierzchni 6245,56 m² położony na działkach o łącznej powierzchni 6 859 m² usytuowany w Nowej Soli przy ulicy Wincentego Witosa. Nieruchomość usytuowana jest niemal w centrum miasta, a jednocześnie w pobliżu nadodrzańskich terenów rekreacyjnych.

Dla terenu, gdzie zlokalizowana jest nieruchomość obowiązuje uchwała nr XLVI/419/21 Rady Miejskiej w Nowej Soli z dnia 28 października 2021 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowa Sól obejmującego kwartały zabudowy pomiędzy ulicami: Piłsudskiego, Wyspiańskiego, Boh. Getta i Witosa. Teren oznaczony jest symbolem 16MWU – przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz zabudowa usługowa, przeznaczenie uzupełniające zabudowa garażowa i gospodarcza oraz częściowo 15MWU.

Nieruchomość z przygotowanymi projektami oraz zgodą Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na zmianę sposobu użytkowania budynków na lokale mieszkalne oraz usługowe – zgodnie z dokumentacją.

W skład nieruchomości wchodzi:
1) nieruchomość gruntowa, o powierzchni 4 089 m² zabudowana budynkiem o powierzchni 3 571,78 m² oraz budynkiem garażowo-gospodarczym o powierzchni 102,77 m².
– budynek o powierzchni 3 571,78 m², czterokondygnacyjny, podpiwniczony, murowany, wykonany w technologii tradycyjnej, po termomodernizacji przeprowadzonej w 2005 roku. Obecnie znajduje się w nim 55 dwupokojowych oraz trzypokojowych lokali mieszkalnych, każdy z nich ma własną kuchnię oraz łazienkę, każdy z nich jest umeblowany. Dodatkowo na każdym piętrze jest wspólna kuchnia (można z niej utworzyć kolejne lokale) oraz ogólnodostępna pralnia.
Obecnie trwają prace w części parteru, zaprojektowane są w niej kolejne mieszkania (siedem), ale tę część można przeznaczyć także na inną działalność.
Dzięki temu, że w części piwnicznej znajdują się okna istnieje możliwość utworzenia kolejnych pomieszczeń mieszkalnych/biur/magazynów.
OBECNIE JEST ON CAŁY WYNAJĘTY DLA PRACOWNIKÓW FIRM I GENERUJE PRZYCHÓD NA POZIOMIE 130 000 ZŁ MIESIĘCZNIE.
– budynek garażowo-gospodarczy, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony.

2) nieruchomość gruntowa, o powierzchni 2 332 m² zabudowana budynkiem o powierzchni 2 497,81 m².
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, po termomodernizacji, z wymienionymi instalacjami – elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową oraz ogrzewania.
Oferta zawiera również projekt aranżacji, w którym przewidziano następujący rozkład pomieszczeń:
– parter (powierzchnia 387,26 ²) – recepcja, WC, poczekalnia, pomieszczenia biurowe, socjalne i gospodarcze,
– 1. piętro – (powierzchnia 388,48 m²) – 16 mieszkań, ogólnodostępna kuchnia,
– 2. piętro – (powierzchni 389,13 m²) – 15 mieszkań, ogólnodostępna kuchnia, pomieszczenie pomocnicze, kotłownia.

3) nieruchomość gruntowa, o powierzchni 438 m², zabudowana budynkiem gospodarczym, o powierzchni 70,2 m² – kotłownią, która ogrzewa wszystkie budynki.

Na terenie nieruchomości znajduje się duży plac parkingowy.

PRZY ZAGOSPODAROWANIU OBU BUDYNKÓW MIESZKALNYCH MOŻLIWY PRZYCHÓD RZĘDU 300 000 ZŁ MIESIĘCZNIE

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Michał Poprawski
tel. 726 741 824
mail: michal@premiumnieruchomosci.zgora.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1. Kodeksu Cywilnego
Premium Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Opublikowane Nieruchomości komercyjne, SPRZEDAŻ.