O firmie

hr

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Zapraszamy Państwa do korzystania z profesjonalnych usług naszego biura Premium Nieruchomości w Zielonej Górze, mieszczącego się przy ul. Niepodległości 16/4.

W naszej ofercie posiadamy mieszkania, domy, działki i obiekty użytkowe z Zielonej Góry i okolic.

Pomożemy Państwu w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

Zapewniamy naszym Klientom pomoc, opiekę formalną i merytoryczną podczas całego procesu zakupu nieruchomości – od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji u Notariusza.

Dodatkowo w razie potrzeby nasi specjaliści wycenią dla Państwa nieruchomość, pomogą w uzyskaniu atrakcyjnego  kredytu.

Kadrę firmy tworzy zespół specjalistów w danej dziedzinie, posiadający odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie nabyte w trakcie pracy zawodowej związanej z obsługą rynku nieruchomości: zarówno w sferze finansowania jak i zakupu, wynajmu oraz wyceny nieruchomości.

Nasze uprawnienia do wykonywania zawodu zostały nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, a długoletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości pozwala nam na doradztwo w kwestiach ekonomicznych i technicznych oferowanych nieruchomości, a także na bezpieczną obsługę prawną przeprowadzanych transakcji.

W swojej pracy kierujemy się należytą starannością gwarantującą wysoki poziom świadczonych usług. Gwarantujemy bezpieczeństwo i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenie działalności pośrednika w obrocie nieruchomościami potwierdzone polisą nr 10216629 PZU S.A. z sumą gwarancyjną 100 000,00 EUR.

Zależy nam na 100 % zadowoleniu naszych Klientów!