UMOWY NA WYŁĄCZNOŚĆ

hr

umowy na wyłączność premium zielona góra

Dlaczego warto podpisać umowę na wyłączność?

Podpisanie umowy na wyłączność pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas naszych klientów, a doradcom skupić się wyłącznie na przedmiocie transakcji.

Od momentu ustalenia warunków współpracy nasi Klienci nie muszą martwić się o koordynację całego procesu transakcji. Klient nie musi tracić swojego cennego czasu na pokazywanie nieruchomości wielu agentom.

Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby zrealizować usługę będącą przedmiotem umowy w jak najszybszym czasie i na szczególnie dogodnych warunkach.

Umożliwiamy konsultacje z Działem Projektowania w celu poprawienia wizerunku nieruchomości, tzw. Home Staging.

Gwarantujemy skuteczną reklamę, dostosowaną do indywidualnych warunków transakcji, a także rozpowszechnianie oferty w innych biurach nieruchomości i popularnych portalach internetowych w ciągu 24 godzin od podpisania umowy na wyłączność.

Ponadto zależy nam na tym, żeby oferta dotarła do jak najszerszej grupy odbiorców, dlatego dodatkowo gwarantujemy zastosowanie nowej metody rozpowszechniania wizerunku nieruchomości na sprzedaż, tzw. Home brandingu, co w praktyce oznacza zwiększenie popularności nieruchomości poprzez banery, ulotki, ogłoszenia w prasie, media społecznościowe, zachowując jednocześnie wyjątkowy i niepowtarzalny charakter nieruchomości.